Towers Watson Media

Willis Towers Watson
łączy siły z Tandem HR Solutions

Willis Towers Watson łączy siły z Tandem HR Solutions, aby zarządzać wydajnością pracowników w czasie rzeczywistym

ŚWIAT, październik 2018 r. – Firma Willis Towers Watson (NASDAQ: WLTW) ogłosiła strategiczne porozumienie z Tandem HR Solutions w celu przyspieszenia i optymalizacji wymiany w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych w globalnych organizacjach.

Willis Towers Watson wykorzysta swoje doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą i zaangażowania pracowników na platformie technologicznej Tandem HR Solutions opartej na telefonii komórkowej, która umożliwia przekazywanie informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym zarówno pracownikom, jak i ich przełożonym.

Nowa globalna współpraca oznacza, że klienci obu organizacji będą w pełni wspierani przy dowolnym przejściu od tradycyjnego podejścia opartego na rocznej wymianie danych do ciągłej wymiany „zawsze aktualnych” informacji zwrotnych.

Angel Hoover, szef Działu Talentów na Europę Zachodnią w Willis Towers Watson, powiedział: „Wiele organizacji odchodzi od tradycyjnego zarządzania wydajnością, umożliwiając zwinnym systemom, które koncentrują się na ciągłej informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym, wykorzystanie tego samego rodzaju narzędzi, które wykorzystujemy do zarządzania wszystkim innym w naszym życiu.

„Rozwiązanie Tandem oferuje ludziom szansę zrozumienia ich działania w bardziej znaczący i dynamiczny sposób. Ta samoświadomość pomaga im się rozwijać, aby poprawić ich sposób pracy i generowane przez nich wyniki. Dzięki wnikliwym analizom organizacja może zobaczyć, jakie są jej wartości i mocne strony.

„Uważamy, że istnieje ogromny potencjał rynkowy w łączeniu tej najnowocześniejszej technologii z naszym globalnym doświadczeniem w kierowaniu zmianą organizacyjną i tworzeniu wyjątkowych doświadczeń pracowników.”

Aisling Teillard, CEO i współzałożyciel w Tandem HR Solutions, powiedział: „Willis Towers Watson to prestiżowa i szanowana firma konsultingowa o sprawdzonej wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zmianami. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z możliwości bardziej ścisłej współpracy.

„Ta nowa relacja pozwala nam zapewnić prawdziwą synergię dla naszych klientów, łącząc zdolność Willis Towers Watson do umożliwienia zmiany zachowań z najlepszą w swojej klasie technologią firmy Tandem.

„Dzięki niezrównanemu doświadczeniu Willis Towers Watson we wspieraniu globalnych inicjatyw związanych z przemianami oraz wnoszonej przez Tandem wielokrotnie nagradzanej technologii w zakresie informacji zwrotnych i coachingu, możliwości dla nas i naszych klientów są bezkonkurencyjne.”

O Willis Towers Watson
Willis Towers Watson (NASDAQ: WLTW) to wiodąca, globalna firma w branży doradztwa, pośrednictwa oraz rozwiązań, pomagająca klientom na całym świecie w przekształcaniu ryzyka w ścieżkę rozwoju. Korzenie Willis Towers Watson sięgają 1828 r.; firma ma 41 tys. pracowników w ponad 140 krajach. Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania zarządzające ryzykiem, optymalizujące korzyści, rozwijające talenty oraz zwiększające moc kapitału, by chronić i wzmacniać instytucje oraz osoby prywatne. Nasza wyjątkowa perspektywa umożliwia nam dostrzeganie istotnych punktów stycznych między talentami, zasobami a pomysłami — to dynamiczna formuła, która napędza wyniki w biznesie. Wspólnie uwalniamy potencjał. Dowiedz się więcej na stronie willistowerswatson.com.

O TANDEM HR SOLUTIONS
Tandem HR Solutions to platforma technologiczna do zarządzania zasobami ludzkimi, która umożliwia globalnym organizacjom tworzenie dobrze prosperującej wymiany informacji zwrotnych i coachingu w czasie rzeczywistym. Firma Tandem, która na Światowym Kongresie Technologii HR w Paryżu zdobyła nagrodę za najbardziej innowacyjny, wykraczający w przyszłość produkt dotyczący zatrudnienia, wprowadziła swoje innowacyjne praktyki do dużych przedsiębiorstw, a obecnie współpracuje z najbardziej postępowymi działami HR na całym świecie.

Kontakt dla MEDIÓW

Cały świat: Paul Platt: +44 (0)20 3124 7659  |  paul.platt@willistowerswatson.com

Joanna Suszczyk

Dyrektor Marketingu

Tel. +48 22 318 89 90

Napisz do nas

Joanna Suszczyk