Kariera w firmie Towers Watson Media

Praca dla Brokera
Willis Towers Watson

Willis Towers Watson Polska jest liderem na polskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz jedną z wiodących firm brokerskich na rynku światowym. W ramach spółki Willis Towers Watson Polska zapewniamy swoim Klientom usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego, doradztwa w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem na rynku polskim i międzynarodowym.

Oferujemy kompleksowe usługi brokerskie w zakresie wszystkich linii ubezpieczeniowych, w tym m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, budowlanych, OC, pogodowych, nail to nail, morskich i wielu innych.

Posiadasz doświadczenie w przynajmniej jednej z powyższych dziedzin? A może zdałeś egzamin brokerski i chcesz poszerzać swoje perspektywy z Willis Towers Watson?

WYŚLIJ CV

 

W Willis Towers Watson stawiamy na rozwój młodych talentów umożliwiając rozpoczęcie kariery brokerskiej, od początku stawiając przed pracownikiem ambitne i angażujące zadania.

Jako Asystent będziesz wspierać codzienną pracę doświadczonych Brokerów, poszerzać swoją wiedzę na temat ubezpieczeń oraz poznawać zasady nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami.

Jeśli jesteś studentem kierunków ekonomicznych lub prawniczych, znasz język angielski i chcesz zrobić pierwszy krok w rozwoju swojej kariery - aplikuj

WYŚLIJ CV

Grażyna Omilianowicz
HR Business Partner
Tel. 22 318 89 71